Senarai Peserta Kejohanan Catur Keputeraan PCNK – PCNK

Senarai Peserta Kejohanan Catur Keputeraan PCNK



Senarai nama peserta Kejohanan Catur Keputeraan PCNK pada 11 November 2020:

NO NAMA ID-LICHESS
1 Adib Aydin Bin Amir Hamzah durian
2 Afiq Syukri Bin Mohayuddin afiqsyukri
3 Ahmad Aqil B Mohd Khalil A_aqil
4 Ahmad Arif Bin Abdul Rahim putihjalandulu
5 Ahmad Darwisy Bakhtiar Bin Mohd Roziman darwsiybakhtiar
6 Ahmad Dhia’ul Akram Bin Muhamad Normy DhiaulAkram
7 Ahmad Husainy Bin Nor Hisham husainy
8 Ahmad Termizi Bin Abdullah  gmmizi
9 Ahmad Zarif Mustaqim Ahmadzarif
10 Aifa Humaira’ Binti Muhammad Hafiz Aifa_Humaira
11 Aisya Damia Binti Nor Azli Damia20
12 Aisyah Damia Binti Raslan damia1203
13 Aisyah Hadirah Binti Raslan Hadirah3409
14 Amin Ziqri Bin Mohamad Zaidi amin_ziqri10
15 Amir Azhar Ab Hamid amirazhar
16 Ammar Mohd Azizul ammar_mohdazizul
17 Amni Tasnim Binti Muhammad Hafiz AmniTasnim
18 Anas Safiyy Bin Zulkifli Anassafiyy
19 Ang Kian Yang  ANGKIANYANG 
20 Aniitra A/P Joseph Leo aniitrajoe
21 A’qil A’lauddin Bin Abd Aziz FutureMaster2005
22 Aqil Ruknuddin Bin Aminuddin aqil2505
23 Arianna Dya Aris Iswandy AriannaDya
24 Aris Daniel ArisDaniel
25 Azfar Arfan Bin Azman Azfar_arfan
26 Azfar Haziq Bin Azman azfar_07
27 Azhar @ Encik Azhar Bin Abdul Wahab Azhar 75
28 Che Muhammad Naqeeb bin Che Azlyman  NXQEEB
29 Chong Hao Ern Haoern05
30 Dharvindra Raj Mohanaraj Dharvindra
31 Evan Timothy Capel WHINGFOOFANG
32 Haefa Sofea Binti Md Kemarol Zamani haefasofea
33 Haifa Haziz haifahaziz07
34 Haikal Rizqi Bin Junaidi Hilmi haikalrizqi
35 Hana Humaira Binti Mohd Hasrol Hisham  HanaHumaira
36 Hana Maisara Mohd Hanif puterisalju
37 Hasya Haziz hasyahaziz02
38 Haziz Bin Harun zis_chess
39 Hisyamuddin Bin Aminuddin hisyamin
40 Iman Ammar Bin Che Din hiro_016
41 Intan Nurdania Natasya Bt Mohd Fariz Blackswannn
42 Intan Nurdiana Natasya Bt Mohd Fariz  Iamdiananatasya
43 Intan Nurnadia Natasya Bt Mohd Fariz  Donno_lah
44 Iwan Schani malaysianchessman
45 Keok Kai En a3ora6only
46 Lokman Bin Othman ABULUQMAN36
47 Looi Xin Hao xh4823
48 Mirza Hazim Mohd Hanif mirzahazim11
49 Mohamad Aqeel Fitri Bin Noraman AF07
50 Mohamad Asyraf Fikri Bin Noraman Yt10
51 Mohamad Haiqal Bin Mohd Rizal Aldousgiler
52 Mohd Ajwad Mohd Amin ajwadamin
53 Mohd Faizal Hafizie Bin Shukri malaysia_007
54 Mohd Hanif Arkurni Abas arkurni
55 Mohd Pawiro Santono Bin Othman psantono
56 Mohd Syazwan Bin Mohd Zin iwebule
57 Muhamad Rifqi Azfar Bin Sulaiman rifqi_azfar99
58 Muhammad Ali Asghar Bin Amirullah  Light_1
59 Muhammad Amirul Bin Mohamed Yusoff amirulyusoff
60 Muhammad Aqil Nur Iman Mohd Shahril imanshahril21
61 Muhammad Azimuddin Bin Aminuddin azim_A
62 Muhammad Azwan Shahidan azwanshah27
63 Muhammad Darwisy Eirfan Bin Mohd Rasyid Eirfanny
64 Muhammad Faiz Bin Sekeri  faiz008
65 Muhammad Faiz Bin Zakaria  king_karjaking 
66 Muhammad Haqell Yaaqub Bin Dazuki Haqell
67 Muhammad Haziq Bin Muhammad Nasruddin Kripex1
68 Muhammad Iman Amsyar Bin Muhammad Ridwan imanamsyar
69 Muhammad Inas Aisy Bin Muhammad Ridwan inasaisy
70 Muhammad Irfan Haqqim Bin Azhar miqa112
71 Muhammad Khairul Amsyar Bin Khairul Anuar Amsyar09
72 Muhammad Luqman Nur Hakim Mohd Shahril  luqmanshahril21
73 Muhammad Muaz Azrie Bin Abu Bakar muaz08
74 Muhammad Muaz Bin Syahrul Anuar Muhammad_muaz
75 Muhammad Nur Daie Bin Haji Masli MERCEDES131
76 Muhammad Qayyim Afham Bin Khairul Azizi Afham2101
77 Muhammad Zafar Muslim Bin Zaharam ZafarMuslim
78 Muhd Akeef Mohd Amin AkeefAmin09
79 Mukhriez Shah Bin Mahmood Shah Mukhriez1676
80 Nadia Antasya Binti Ahmad Bazri Maulidi antasya
81 Nasrul Humaimi Bin Mahmood nakamira
82 Neavyin Joe A/L Joseph Leo neavyinjoe
83 Nik Muhammad Izzuan Bin Safian Nik_Kimiyaa
84 Nik Omar Heykal Bin Amir Azhar you_know_nothing
85 Norazlin Bin Juarih salikchess
86 Nur Amni Badrina Binti Azmi  amnibadrina
87 Nur Arissa Binti Mohd Rasyid Arissarasyid
88 Nur Arissa Qairina Binti Mohd Redzuan arissaqairina
89 Nur Dalili Qairina Binti Hasbullah Dalili
90 Nur Izzah Hayani Binti Azmi  izzah_hayani
91 Nur Saffiya Sumaiyyah Mohd Shahril sumaiyyahshahril21
92 Nurafrina Binti Norazidin Nurafrina
93 Nuriman Haftka Bin Md Kemarol Zamani Haftka
94 Qisth Munirah Binti Muammar Kamil Qisth09me
95 Qusyairi Amri Bin Muammar Kamil QusyairiAmri
96 Siti Nur Adrianna Zulaikha Bt Mohd Shukry Eikakhalish
97 Souniyah Joe A/P Joseph Leo souniyahjoe
98 Suhaimi Bin Mustafa Albakri caturplayer
99 Syaifurusdi Bin Ibrahim Dbentong
100 Tengku Aariz Bin Tengku Aizuddin tengkuaariz
101 Uzair Bin Shahar uzking11
102 Wan Mohamad Azmie Bin Wan Abd Rahim teletubis
103 Wan Muhamad Khairudin Bin Wan Maliki SGD_1000
104 Wan Nadia Fatini Binti Wan Musa fatini08
105 Wan Nur Alya Qaisara Binti W. Mohd Haniff AlyaQaisara
106 Wong Yinn Long bangchess21

 

Untuk semua peserta, sila pastikan anda telah menyertai Team PCNK Lichess di pautan https://lichess.org/team/pcnk dan menekan butang ‘Join‘ di pautan https://lichess.org/swiss/2AgOOnw4.

 



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *