[autoad] Senarai Peserta Kejohanan Sabtu Pertama PCNK-KPTM (Siri 1) – PCNK

Senarai Peserta Kejohanan Sabtu Pertama PCNK-KPTM (Siri 1)



Berikut adalah senarai peserta Kejohanan Sabtu Pertama PCNK-KPTM (siri 1) setelah pendaftaran ditutup pada pukul 10 malam, 31 Januari 2020:

Kategori Terbuka

  1. Adam Harith Bin Zulkefli
  2. Ahmad Aiman B Sahadi
  3. Ahmad Khair Bin Mohammad Faizal Fais
  4. Alia Farhana Yusof
  5. Amir Amsyar B.Amiruddin
  6. Amir Azhar Ab Hamid
  7. Ammar Bin Mohd Azizul
  8. Balqis Binti Muhammad Farid
  9. Che Nur Izzati Wirdani Binti Che Adnan
  10. Danial Al-Imran Bin Razman
  11. Hadif Bin Haziz
  12. Haifa Haziz
  13. Hasya Haziz
  14. Iman Ammar Bin Che Din
  15. Intan Nurdiana Natasya Binti Mohd Fariz
  16. Intan Nurnadia Natasya Bt Mohd Fariz
  17. Khairul Hafiz Bin Ab Rahman
  18. Mohd Adam Rayyan B Abd Shukur
  19. Mohd Ammar Rayyan B Abd Shukur
  20. Mohd Amsyar Rayyan B.Abd Shukur
  21. Muhammad Abid Zadris Bin Mohd Zaki
  22. Muhammad Ali Asghar Bin Amirullah
  23. Muhammad Naim Hamdan Bin Azmi
  24. Muhammad Shariqul Husni Bin Hakimi
  25. Muhd Azim Syamil B. Mohd Zamri
  26. Muhd Azim Syamil Bin Mohd Zamri
  27. Muhd Haikal B. Mohd Khairul Azam
  28. Nik Mohd Syafiq Izwan Bin Mohd Rusli
  29. Nik Omar Heykal Bin Amir Azhar
  30. Ong Wei Kean
  31. Shazwan Arifi Suhaimi
  32. Wan Ammar Shazlan Bin Wan Azzlan
  33. Wan Muhammad Azim Fikri Bin Wan Mohd Abd Malik

 

Kategori Bawah 12

  1. Adeeb Yaacob Bin Zulkefli
  2. Ahmad Salihin Bin Mohammad Faizal Fais
  3. Ahmad Shakir Bin Mohammad Faizal Fais
  4. Ahmad Ziqri Amin B Sahadi
  5. Aifa Humaira’ Binti Muhammad Hafiz
  6. Aisya Damia Bt Nor Azli
  7. Alissa Safwa Binti Mohd Zamri
  8. Alya A’isyah Bt. Amiruddin
  9. Ameera Khadijah Bt. Azmi
  10. Amni Tasnim Binti Muhammad Hafiz
  11. Che Muhammad Naqeeb Bin Che Azlyman
  12. Hana Maisara Binti Mohd Hanif
  13. Hana Marissa Binti Mohd Hanif
  14. Intan Nurdania Natasya Bt Mohd Fariz
  15. Irzi Zafran Bin Nor Iskandar
  16. M. Adam Hafiz B Harun
  17. M. Aiman Hakim B Harun
  18. Mirza Hazim Bin Mohd Hanif
  19. Muhammad Aqil Nur Iman Bin Mohd Shahril
  20. Muhammad Fayyadh Bin Kamarul Aswadi
  21. Muhammad Haqell Yaaqub B Dazuki
  22. Muhammad Harith Irfan B Ramli
  23. Muhammad Hazim Shauqi Bin Ahmad Mustamam
  24. Muhammad Haziq Amsyar Bin Ahmad Mustamam
  25. Muhammad Luqman Nur Hakim Bin Mohd Shahril
  26. Muhammad Luqmanulhaqeem Bin Mohd Radzi
  27. Nadhiratul Batrisya Binti Shukri
  28. Nafisatul ‘Ilmi Binti Shukri
  29. Nik Anas B. Nik Azimin
  30. Nik Nazmi Bin Nik Nasaruddin
  31. Nik Umar Faruqie Bin Nik Mohd Nazri
  32. Nik Zaim Mikhail Bin Nik Khairul Azam
  33. Nur Azzahra Khuraysha Bt Azmi
  34. Nur Saffiya Sumaiyyah Bin Mohd Shahril
  35. Nurdini Binti Sahainudin
  36. Nurfalisha Irdina Bt . Muhammad Sharidan
  37. Qaisara Binti Zaharuddin
  38. Tengku Aariz Bin Tengku Aizuddin
  39. Wan Nadia Fatini Binti Wan Musa

Setiap peserta boleh mendaftar sebagai AHLI AKTIF PCNK untuk tahun 2020 pada hari kejohanan di kaunter yang akan dibuka. Diskaun yuran penyertaan akan berkuatkuasa serta-merta.

 

 



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *